Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ovi moji.......

Ići dole 
+6
DeeDee
skysthelimit
bubica55
kokica
wolfchica
~Tia~
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 1:01 pm

~Tia~ ::
hehehehe.. ma mi se ponovili sa novim aparatom pa se malo zaneli... lol!
Koji ste pazarili?
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 1:13 pm

Umm, onaj koji je bio na snizenju... lol!

Fujifilm FinePix, S5600 (10X optical zoom i oko 5Mpixels).....

Imali smo neki deciji pre a ovaj ima osnovne radnje.....
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 12:50 pm

~Tia~ ::
Ovi moji....... - Page 3 DSCF0121
Vi bi malo trebali intenzivirati izlaganje. Uz pravu ogrlicu(da mu zategne kozu na vratu) odlicno bi izgledao...
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 2:16 pm

skysthelimit ::
~Tia~ ::
Ovi moji....... - Page 3 DSCF0121
Vi bi malo trebali intenzivirati izlaganje. Uz pravu ogrlicu(da mu zategne kozu na vratu) odlicno bi izgledao...

hehehe hvala.... On ima OK profil, od napred mu je problem... Od napred je easty-westy ..... Ali to je jos ponajmanji problem. On je kupljen na limited registration (ako znas sta je to) sto znaci da ne moze da se izlaze niti pari.... Pitali smo odgajivaca jos odavno, pre vise od godinu dana da li bi nam dala da ga izlazemo i na tome je i ostalo.... smorili se da je smaramo oko papira.... Mad

Uglavnom, nama se bas ne svidja za Boo, OK je ali nije bas neki kvalitet (iako ga volim) ako ikada odlucim da se bacim u te vode, ovako necemo doci u iskusenje... lol!

heheheh, razmisljam se kako da dodjem do nekog WR muzjaka.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 2:59 pm

Nisam znao da nije u glavnom registru

~Tia~ ::
heheheh, razmisljam se kako da dodjem do nekog WR muzjaka.... lol!
Sto, za parenje male?
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:03 pm

[quote="skysthelimit"
Sto, za parenje male?[/quote]
Pa i to, ali i volela bi da imam jednog (hint, hint) koji ima dosta WR krvi, mada mi se ni svi oni ne svidjaju.... Cisto sanjarenje... Uvoz bilo cega ovde je uzasan, tako da ce morati da saceka malo....
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:14 pm

Pogledaj kombinaciju ova 2 pedigrea... Hmmm, mozda sam ti to i pomenuo Neutral
Rekao bih da je to solidan procenat WR

http://members.chello.nl/~o.verhorevoort/pedigree_puppies.htm
http://www.skysthelimitamstaff.com/pedigree%20sugard.htm
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:16 pm

heheheh, pa bila sam dosta providna... lol! lol! secam se, secam i nadam....
kako mali izgleda ovih dana?
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:22 pm

Opet editujes, cccc
Poslednje slike sam video pre nekoliko nedelja. Dosta mi se dopada, trenutno je nesto malo down on pasterns, bice valjda ok
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:27 pm

ups, sorry... zato je lose da moze da se edituje i sledeceg dana.... mada bar srocim sve u jednom postu lol!

Ufff, to ce biti kombinacija......... Very Happy moracemo da pozurimo sa selidbom....


lol!
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:28 pm

Ma nek su oni nama zivi i zdravi cheers cheers cheers
Nemam pojma o cemu pricate a i nema veze lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:32 pm

Nece to skoro. Mali dok odraste i Helga dok ukapira da je zensko... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:34 pm

Evo dok Helga ne ukapira - Dona je ukapirala (cisto eto da se zna) lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:34 pm

Roberte, taman!!! lol!

Vuki, dajem ti nekoliko meseci dok se i ti ne inficiras... hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:35 pm

Pa ako se Robi potrudi inficiracu se ja mnogo mnogo brze hhahahah
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:38 pm

wolfchica ::
Evo dok Helga ne ukapira - Dona je ukapirala (cisto eto da se zna) lol! lol! lol! lol! lol!

niste je valjda vec parili a da nikom niste rekli? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:39 pm

Neeeee nikako Tia heheh iste sekunde kad se bude uparila svi ce saznati, nego eto ja kazem Dona je ukapirala.. Pa ako se nadje neki "tip" za nju, tj muzjachic.. lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:42 pm

Aaaa, znaci jos se razgovara o psima... Zabrinuo sam se, pocele neke infekcije da se spominju Shocked Cool
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:43 pm

hehehehee, cccccc
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:45 pm

Tia, sta ce ti WR, pa pedigre nije bitan Wink
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:53 pm

nije bitan ali oni mi se svidjaju... hehehehe

Da znam za nekog psa koji je scatterbred kakvi su psi bili iza njega, veruj mi ne bi se bunila (npr. Dallas-a bi uzela bez obzira na pedigre)... U stvari, naravno da sto se izgleda tice linijski pareni psi su u prednosti, ali mislim da je to na stetu zdravlja.... I ne govorim o psima koji imaju DOSTA neke linije u sebi nego psi kao sto su danasnji X-pert ili Ruffian, Sierra... oni me plase... Po meni njima je vreme doslo i proslo a psi kao sto su WR (njih jos ne zovemo linijom valjda?) bi trebalo da ih naslede...????
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:57 pm

scratch Suspect scratch
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 4:12 pm

~Tia~ ::
I ne govorim o psima koji imaju DOSTA neke linije u sebi nego psi kao sto su danasnji X-pert ili Ruffian, Sierra... oni me plase...
Ne vidim zasto te plase Very Happy
Pa, kcer Redbolt-a, zacetnica kompletne Wood's "linije" je imala predgriz i bila gluva kao top. Svako parenje linijski na Woods pse je parenje linijski na nju
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 4:16 pm

OK, znaci i Woods... LOL

Jos kada cujem na the Last-u kako totalno bez pardona komentarisu sto im psi nemaju neke zube koje ce naravno popraviti u narednim generacijama.... Shocked

Veliki ljubitelji rase... lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 4:20 pm

Ali pedigre kao pedigre je naravno SVE!!!! Psi u pedigreu cine ono sto stoji ispred tebe... samo sto su ljudi retko kada parili iskljucivo po izgledu (bar u proslosti) i sve sto nesto vredi cini se ima dosta linijskog... Za WR pse do sada nisam ama bas nista lose cula (tj. procitala)... tako da cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovi moji....... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovi moji.......
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» moji ljubimci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Vas pas-
Skoči na: