Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ovi moji.......

Ići dole 
+6
DeeDee
skysthelimit
bubica55
kokica
wolfchica
~Tia~
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 3:05 pm

Ne bih rekao da se bend of the stiffle menja a ako se i menja vremenom, ne moze ici na bolje...
Kako utice na kretanje, ne bih filozofirao jer nisam siguran
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 3:27 pm

Mozda je vazan za balans psa kada treba da koristi zadnje noge za oslonac..... (remnant APBT standarda?).
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 3:30 pm

Mozda kao amortizacija...
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 7:15 pm

~Tia~ ::
Mozda je vazan za balans psa kada treba da koristi zadnje noge za oslonac..... (remnant APBT standarda?).

Evo, iz prve ruke, od odgajivaca koja je dobila dosta AOM-a na Nationalu...

"good bend of stifle gives them athletic ability, they can not twist and turn on a dime if they don't have good bend to stifle. If they try they usually tear an ACL"

http://en.wikipedia.org/wiki/Anterior_cruciate_ligament
Nazad na vrh Ići dole
sandraamstaff

sandraamstaff


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 11:45 pm

Pozdrav!!!!!!!!
nebi htjela da vam prekidam temu ali kratko psi su predivni...
Ovi moji....... - Page 2 5

Pozdrav
Sandra
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 12:50 am

Sky, hvala za info!!!!

Sandra, hvala na komplimentu!!!
Nazad na vrh Ići dole
niger lupus

niger lupus


Broj poruka : 86
Godina : 57
Location : BECEJ
Datum upisa : 22.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NIGER LUPUS   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Avg 27, 2007 10:52 pm

LEPI STAFORDI MENI JE LEPSI CRNI. STA TI FALI?KEZ BAS TI DOBRO STOJI.A OCI SU TI ZELENE JEL? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
vilenjak

vilenjak


Broj poruka : 29
Datum upisa : 17.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 30, 2007 2:10 am

Tia, lepi su ti tvoji ''juzni'' stafordi! Very Happy
Pogotovo ova mala crnka! flower
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePet Avg 31, 2007 3:20 am

Hvala na komplimentima.... Jeste crna zenka je mnogo lepsa, ali ce meni muzjak kao nas prvi amstaff uvek biti najdrazi.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
kokica

kokica


Broj poruka : 247
Godina : 45
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePet Avg 31, 2007 12:20 pm

ja se ne razumem mnogo u staforde Embarassed
ustvari ne znam skoro nista ali meni je i muzjak mnogo lep Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 11:51 am

Skubi u stvari uopste nije izlozbeni pas, ali smo bili na izlozbi koju je organizovao amstaff klub, i Skubisa se isprobao u ringu (naravno nismo ni povodac imali odgovarajuci za njega, jer nismo ni planirali da ga izlazemo). Ovo je inace njegova prva izlozba....

Jos nisam nabavila nikakve slike od Boo... Cekam.

A, da i takodje smo se uspavali i zaboravili milion stvari, pa smo morali da gumicama drzimo broj... lol!

Ovi moji....... - Page 2 2007_0929FunShowSept2007DogChalleng

Ovi moji....... - Page 2 2007_0929FunShowSept2007IvanScooby1


Poslednji put izmenio dana Ned Sep 30, 2007 3:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 1:54 pm

OK jos jedna moga Skibise i necu vise smarati... Laughing Kakav smesan pogled.... hehehehehe

Ovi moji....... - Page 2 2007_0929FunShowSept200700991_ed-1
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 01, 2007 10:28 am

Nemas koga da smaras tako da mozes postavljati jos slicica Laughing Wink
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 01, 2007 2:53 pm

Jesi sigurna.... lol!


Boo
Ovi moji....... - Page 2 Boo11

Za sada uvek gubi od vecih zenki koje su mnogo razvijenije.... Ali nema veze, mi i dalje volimo da idemo (mazohisti lol! lol! ).

Jos ne pomaze kada ima ranu na telu (vet kaze da je mogla biti samo veca bubuljica, ili ogrebotina koja se inficirala...) sada polako nestaje, a sa obzirom da je ovo bio fun show (bez ocenjivanja) koga briga.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 01, 2007 2:55 pm

Meni je Boo prelepa Laughing Mada ja nesto i nisam merodavna hah.. Stavljaj slicice sto vise Very Happy i slobodno pricaj kako je na izlozbama a pogotovo dozivaljaje sa prve izlozbe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 01, 2007 3:03 pm

Ovo je Skubiju bila prva izlozba (kao sto rekoh bez poena, ali je sudija ocenjivao za stvarno) ali Boo je isla i pre na izlozbe. Ako ne vezbas puno sa Emom pre prve izlozbe bice ti kao sto je nama (i dan danas). Skakace na sudiju, uzbudice kada joj pridju, gledaju zube, pipaju je.... Ali sto vise idemo, sve je bolja... Ovde to bas i nije problem jer su izlozbe svakog vikenda (bukvalno), mada mi jedva da odemo i 1-2 puta mesecno....
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 01, 2007 3:35 pm

Hahaha meni se sve cini da ce Ema sudiji dati shapu Laughing Laughing Laughing
Kako sudije reaguju na takve, da ih nazovem, ispade pasa?
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 1:00 am

Sto se nas tice jos niko nije lose odreagovao.... Sudije su ljudi koji ipak vole zivotinje, i kada je pas mlad i ocigledno nezreo, oni to ne uzimaju ozbiljno... Predpostavljam da im to uradi stariji pas od 2 godina, ne bi bili bas tako srecni ali ne bi te izbacili, osim ako pas npr. rezi na druge pse, i ometa ceo taj proces... Ja sam videla pse koji su iskusni u ringu kako im nekada dodje i izvode neke svoje hirove i nece da se lepo ponasaju na taj dan...... Sve dok pas nije neprijateljski raspolozen prema sudiji, ostalo je sve deo zabave.... lol!

Bar ga ja tako vidim... hehehehe mozda su sudije totalno nadrndane i mrze nas.... .....
Nazad na vrh Ići dole
Mirkes




Broj poruka : 15
Location : Sabac
Datum upisa : 31.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 1:06 am

Veoma lepi stafordi.
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:59 am

I meni je logicno da sve bude deo zabave, sve dok pas ne pocne da ometa samu izlozbu na bilo koji nacin Laughing Ali svakakvih ljudi ima, a samim tim i svakakvih sudija - nekome je to smesno i slatko a nekoga iritira.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 1:20 pm

Mirkes ::
Veoma lepi stafordi.

hvala... nama daju bar 2-3 sata zabave na dan. bounce bounce
Ne smem ni da se mislim sta bi bilo sa 3 ili vise..... lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 2:34 pm

Ovi moji....... - Page 2 DSCF0121
Ovi moji....... - Page 2 DSCF0008
Ovi moji....... - Page 2 DSCF0123
Ovi moji....... - Page 2 DSCF0012


I naravno, divlje zveri.... lol!

Ovi moji....... - Page 2 DSCF0098
Ovi moji....... - Page 2 DSCF0093
Ovi moji....... - Page 2 DSCF0101
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 8:11 pm

Prave zveri lol! Ne znam da li mi je sladji Skubi sa ovim ushima ili "beba" Boo Laughing
Svaka cast kad uspevas da ih slikas, ja Emu ne mogu naterati da bude mirna ni 5 sek lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 11:20 am

hehehehe.. ma mi se ponovili sa novim aparatom pa se malo zaneli... lol!

Ummm, gde su slike Eme?????
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 11:22 am

Emu mogu slikati jedino dok mi visi na lusteru Laughing Laughing
Pokusacu nekako da je uhvatim, mada ne garantujem da cu uspeti haha
Ali zato cu uskoro postaviti video Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovi moji....... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovi moji.......   Ovi moji....... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovi moji.......
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» moji ljubimci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Vas pas-
Skoči na: