Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Marli i ja

Ići dole 
AutorPoruka
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Marli i ja Empty
PočaljiNaslov: Marli i ja   Marli i ja Icon_minitimeSre Sep 26, 2007 1:00 pm

"Dzoni i Dzeni su tek zapoceli zajednicki zivot. Bili su mladi i zaljubljeni, imali su savrsenu kucicu i nisu imali nikakvih briga u zivotu. Zatim su doveli Marlija, veselo zuto stene. Posle toga, zivot im vise nikad nece biti isti.
Marli je brzo narastao u bucni parni valjak - skoro pedeset kilograma teskog labradora, ni slicnog ostalim psima. Proletao je kroz vrata, raskopavao zidove, balavio goste, krao zenski donji ves i jeo skoro sve sto mu dopadne celjusti, ne izuzimajuci ni namestaj ni fini nakit. Skola poslusnosti nije pomogla - Marlija su izbacili. Nikakve vajde ni od sedativa, koje je veterinar prepisao uz savet: "Ne ustrucavajte se da ih koristite."
Ali, Marli je imao dobru dusu. Odbijao je da mu se ogranici ponasanje, ali ni njegova ljubav i odanost nisu imali granica. Delio je sa svojim ljudima radost ocekivanja prvog deteta i tugu zbog pobacaja. Bio je tu kada su bebe konacno dosle, i onda kada je vrisak izbodene sedamnaestogodisnje devojke rasparao noc. Marli je zatvorio javnu plazu i uspeo da dobije ulogu u dugometraznom filmu. Pravio je haos i pri tom uvek osvajao srca. Bezuslovna ljubav, naucicete od Marlija, dolazi u raznim oblicima!"

Marli i ja 2003730333839272839_rs
Nazad na vrh Ići dole
 
Marli i ja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Vise o psima :: Knjige i casopisi-
Skoči na: