Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI

Ići dole 
+2
Goldsmith
sneki
6 posters
AutorPoruka
sneki




Broj poruka : 16
Datum upisa : 18.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 5:54 pm

Ovde se mogu kometarisati i predhodne i buduce izlozbe.
Nazad na vrh Ići dole
Goldsmith

Goldsmith


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimePon Avg 20, 2007 7:30 pm

sneki ::
Ovde se mogu kometarisati i predhodne i buduce izlozbe.
Jarane pa ti si zastranio skroz dali ti funkciju na forumu i odmah si Dzek a?
Kako da komentarisem buduce izlozbe kad se nisu jos odrzale?Imas neke cudne sposobnosti?? cheers Laughing Laughing albino flower
Nazad na vrh Ići dole
sneki




Broj poruka : 16
Datum upisa : 18.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimePon Avg 20, 2007 8:03 pm

Jarane znas ti nas bosacerose mi sve unapred Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Goldsmith

Goldsmith


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimePon Avg 20, 2007 8:08 pm

Nije ni cudo sto su svi Bosanci dosli kod nas da po televizijama proricu sudbinu imate vi taj dar da znate unapred ...svaka vam d..a ovaj
cast
Nazad na vrh Ići dole
Goldsmith

Goldsmith


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimePon Avg 20, 2007 8:36 pm

Obavestenje za Snekija -znam i ja po nesto ovaj pas ce biti BIS na sledecoj izlozbi u Bjeljini zar ne???

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI DSC09597

Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 2:13 pm

Pa ovoga ne moze ni majka voleti........ lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
sneki




Broj poruka : 16
Datum upisa : 18.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 6:55 pm

Goldsmith ::
Obavestenje za Snekija -znam i ja po nesto ovaj pas ce biti BIS na sledecoj izlozbi u Bjeljini zar ne???

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI DSC09597

Laughing Laughing Laughing Laughing

Ma bice tri godine za redom bis u Bijeljini Very Happy moram sa njim nesto upariti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DeeDee

DeeDee


Broj poruka : 36
Datum upisa : 18.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 11:01 pm

Goldsmith ::
Obavestenje za Snekija -znam i ja po nesto ovaj pas ce biti BIS na sledecoj izlozbi u Bjeljini zar ne???

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI DSC09597

Laughing Laughing Laughing Laughing
meni se dopada,ali ozbiljno... I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kdkula.org.yu/deedeenew/index.php
miqzma




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 1:15 am

To je,verovatno,kineski cubasti pes.Imao sam prilike da se druzim sa jednim kod Zorice "Mali zmaj".Bas me je zgotivio pas,na brzinu,a i ja njega.Mislio sam pre toga da tako golokozi ne mogu biti "bas omiljeni".Ali,"sta cete,pogresi covek"
Nazad na vrh Ići dole
Goldsmith

Goldsmith


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 2:37 pm

miqzma ::
To je,verovatno,kineski cubasti pes.Imao sam prilike da se druzim sa jednim kod Zorice "Mali zmaj".Bas me je zgotivio pas,na brzinu,a i ja njega.Mislio sam pre toga da tako golokozi ne mogu biti "bas omiljeni".Ali,"sta cete,pogresi covek"
100% si u pravu,ali moram priznati da je ruzan kao djavo ...ali nekad je nesto toliko ruzno da privlaci cheers affraid
Nazad na vrh Ići dole
miqzma




Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 2:45 pm

Fotografija je ono sto te pse cini ruznima.Daljina i nemogucnost direktnog kontakta takodje.Kao sto kazu za AST-a da je agresivan i oni koji mu nikad nisu prisli. lol! pozdrav za sve kineske cubaste pse.
Nazad na vrh Ići dole
Goldsmith

Goldsmith


Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 2:51 pm

miqzma ::
Fotografija je ono sto te pse cini ruznima.Daljina i nemogucnost direktnog kontakta takodje.Kao sto kazu za AST-a da je agresivan i oni koji mu nikad nisu prisli. lol! pozdrav za sve kineske cubaste pse.
imao sam ih priliku videti i "druziti "se sa njima ali su mi i dalje ruzni no da ne idemo offffffffffff
Nazad na vrh Ići dole
niger lupus

niger lupus


Broj poruka : 86
Godina : 57
Location : BECEJ
Datum upisa : 22.08.2007

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitimePet Avg 24, 2007 1:00 am

Goldsmith ::
Obavestenje za Snekija -znam i ja po nesto ovaj pas ce biti BIS na sledecoj izlozbi u Bjeljini zar ne???

KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI DSC09597

Laughing Laughing Laughing Laughing
Joj kerce je pravo kako je mali sladak cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Empty
PočaljiNaslov: Re: KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI   KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KOMENTARI PREDHODNI I BUDUCI IZLOZBI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Vise o psima :: Najave izlozbi-
Skoči na: