Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najnovije vesti sa SOP-a

Ići dole 
+5
sandra
bubica55
wolfchica
Raspadsistema
skysthelimit
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
sneki




Broj poruka : 16
Datum upisa : 18.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 11:25 am

cao tia ovaj forum je super i veoma mi se svodja jer se moze fino razgovarati i uciti o nama dragoj rasi.
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 11:31 am

DeeDee ::
hvala vama shto ste zvali cheers
nego da ne skrecemo sa teme,ja sam tamo zamolila da me obrishu mada.. Suspect
DeeDee mozes ti sama sebe za sklonis sa foruma, izbrises. Ima opcija... Ja sam se upravo izbrisala..... cheers cheers

editovano drugi put da kazem da je prvi edit bio:
upravo ne upravi


Poslednji put izmenio dana Ned Avg 19, 2007 2:33 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
DeeDee

DeeDee


Broj poruka : 36
Datum upisa : 18.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 2:26 pm

nema potrebe,ipak sam banovana cheers Basketball lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kdkula.org.yu/deedeenew/index.php
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 3:28 pm

Ne propustiti...

Hteo bi da objasnim neke stvari,koje kruze u naokolo.
Moji pokojni roditelji su bili Fizicar i Hemicar.
Mozda je moje razmisljanje uzrok gena koji sam nasledijo od njih.
Ali ajde da obrzlozim neke cinjenice koje mi vec idu na zivce jer ljudi nerazmisljaju i sve im je smesno i ludo a niko se nije zapitao da li je to tako.

U stvari jeste zapitali su se najveci umovi ovog sveta al nebitno.
Da objasnim radi se o Bogu i zivotu van zemlje.
Pazljivo citajte i pokusajte da ukljucite mozak da bi razumeli.
Uzmimo u obzir da ima 100 milijona zvezda,svi znamo sta su zvezde.
E sad krece`` matematicki`` proracun-Sanse u zivotu su velike i nekad su samo pusti san.
Ali sansa za loto da se dobije 7 je 1 prema 100000.(milijon)

Ako bi se vodili principom i matematickim proracunima dobili bi smo sledece od 100milijona zvezda na 100 planeta postoji zivot,e neverujemo da su sve dobronamerne i tu se ukljucuje sistem vrednosti 1 prema 10.
Dolazimo do zakljucka da su barem 10 planeta neprijateljski raspolozene.
To uzimamo u obzir da postoji zivot van zemlje usta ja iskreno verujem,neko nemora ali to je moje misljenje.

Pitanje za razmisljanje veoma kvalitetno.
Postavljamo drugo pitanje posto niko nezna bas nista o Bogu i nepostoji ni jedan zapis u tom slucaju uzimamo Bozijeg sina Isusa.
Postavljamo jos jedno pitanje koje glasi-Da li je on bijo samo pametan covek ili je stvarno bijo Boziji sin?
Iskreno iako ga imam istetoviranog mislim da je bio pametan covek za to doba u koem je ziveo.
Sa druge strane on je usadjen u nasim umovima da verujemo u njega,nije nam ga usadila mama niti baba niti prababa vec ljudi koji su sirili njegovu ideologiju posle raspeca.
Vidite malo sam proucavao sve i tu se pojavljuje i Marija Magdalena gde se spominje da je imao dete sa njom,a zasto se ona krije?
Krije se iz prostog razloga zato sto je bila prostitutka i priznacete za Bozijeg Sina je to greh a kamoli da se pripoveda o tome.
Otiso sam toliko daleko u potrazi za odgovorom da je to tako kao sto kazu za Boga i Raj da sam tu dosao do Fascinantnog zakljucka.
Pazite ovo Raj samo ime kaze sta je opet ponavljam RAJ.
Milina,med i meko tece nista se neradi pije se Bozije vino,spava po ceo dan,ludilo.
E opet tu ubacujemo matematiku i fiziku.
Uzmimo u obzir ljude koji su umrli ``posle``Isusa znaci ne pre njega,jer dovoljno ce biti i ovo da skapirate.
Od Isusove smrti do danas je umrlo oko 8 milijarde ljudi,pola saljemo u pakao i opet nam ostaje 4 milijarde ljudi u Raju,e koja cifra.
Sad razmisljamo koliki je taj raj povrsinski?
Ali manimo povrsinu i zapitajmo se drugo.
Ko proizvodi taj med i to mleko sto tece zajedno sa vinom za 4 milijarde ljudi koji spavaju po ceo dan?
Ili odakle svaki dan hrana za 4 milijarde ljudi a niko nista neradi?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ludilo samo treba razmisljati i nista vise,svaticete da li je realno ili ne.

Ako bi se radilo u Raju Biblija pada u vodu,a evo odlicno pitanje za mozganje kako 4 milijarde ljudi prezivljava ne radeci nista.
OK TO JE BILO SVE SKRACENO OVA DVA DELA,SAD JE VREME DA IH SPOJIMO I VIDIMO GDE SMO ZAISTA I STA JE ZAISTA.
Ako bi Vatikan priznao da postoji zivot van zemlje niko vise ne bi verovao u Boga i sve o Bogu pada u vodu.

Ujedno to je duh koji zivi u nama i koji nas odrzava u zivotu i mislim da bi bilo svasta kad bi taj duh isparijo,moguce su posledice da se izgube osecanja,ljubav,vera u bolje sutra i mnogo jos sta.
Ako bi izgubili sve to moguce da bi doslo do izumiranja ljudske rase.
Sa druge strane verovatno bi dobili mnogo kada bi se potvrdijo zivot i uspostavijo kontakt sa drugim zivim bicima,dobili bi mozda bolju tehnologiju,lekove i razne stvari.
Sto neznaci da ne bi mozda cak bili i napadnuti.
Ja verujem da kontakt postoji odavno ali se drzi u tajnosti radi Vatikana.
Odnosno Vatikan nedozvoljava da se potvrdi bas iz razloga koje sam naveo.
Opet o na to da je Vatikan veoma inteligentna ustanova koja razmislja na pravi nacin i stiti interese ne Boga nego ljudi i sta bi bilo kad bi bilo,sve solucije su dobro izracunali i dosli do zakljucka da im neodgovara iz prostog razloga sto ne bi mogli da se operu kod naroda a to je ono otkud oni gde je bog?

E pogledajmo sta je covek uradijo na zemlji a sta Bog?
Covek je uspeo da baci Atomsku bombu na Hirosimu ali pre toga je uspeo da napravi takvu stvar koja je razorna i trebalo mu kefalo za tako nesto,uspeo je da se vine u kosmos i da sleti na drugu planetu sto je zaista fascinantno dokle je otisao tad sa svojom inteligencijom,uspeo je da pronadje struju,telefon,internet,satelite,lekove,oruzije zaista je ljudska inteligencija velika i opasna

Da nedavim vise jer ako krenem trebace mi deset dana da zavrsim sve.
Uglavnom u pravoslavnu crkvu,molim se Bogu jer to je duh koji zivi u meni i koji ce da zivi u mojoj deci i bez kojeg ne bi mogao da zivim,ali opet sa druge strane sam gledao i druge mogucnosti koje mogu da budu.

Nekada sam imao vremena da proucavam takve stvari jer nisam znao sta da radim od slobodnog vremena.
Ovo je u glavnom izazvalo polemiku kod vernika sa drugog Foruma gde sam ja postavijo tu soluciju sta bi bilo kad bi bilo.
I dao svoje odgovore na to,nasta se uglavnom vecina vernika nije slozila.

Ali isto sa svestenicima kada sam pricao nisu mi dali odgovore na neka pitanja.
Volim da istrazujem svasta,do sad sam istrazivao i sabirao mnogo sta navesu i neke primere na koje sam trazijo odgovore i koji su me zanimali.
Recimo dosta vremena sam bio posvetijo Nuklearnom oruziju,pa stranim obavestajnim sluzbama,pa vojskom kojom raspolazu druge sile i sta ta vojska od oruzija ima isto brojno stanje od puske do avijona. Hiv virusu od cega je sacinjen i da li je vestacki ili prirodni isto je bilo mnogo sabiranja tu da li je morao da bude vestacki ili ne.
Mnogo sta sam proucavao,stare Rimljane,Egipcane.Ali najznacajnija stvar koju je covek izmislijo je HUBBLE,ujedno to je po meni naj fascinantnija stvar i ujedno je pokazalo ljudsku inteligenciju da napravi tako nesto sa tom namerom,to sam proucijo od najmanjeg do najveceg dela,kilaze i svega ostalog.
Toliko od mene,ovo izlaganje nemogu da razumeju primitivci jer nemaju mozak da razmisljaju.
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 3:30 pm

Sky, zbog tog posta, i kada je rekao da je OldMountainKenel (*piiip* se zvase?) banovan zato sto je pokusao da hakuje sajt (bilo ovo istina ili ne), sam se ja sama licno ispisala sa tog nenormalnog foruma.....

scary..... affraid

I da li je vec shvatio da nekim ljudima trebaju moderatori.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
ninaa

ninaa


Broj poruka : 89
Datum upisa : 17.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 5:30 pm

Bože mi sačuvaj affraid
Idem ja sad tamo izbrisati moj topic. Rolling Eyes tamo je totalni pogrešan forum.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.crvenamunja.com
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 5:42 pm

~Tia~ ::
...kada je rekao da je OldMountainKenel banovan zato sto je pokusao da hakuje sajt...
To tek mislim da je najveca glupost
Nazad na vrh Ići dole
ninaa

ninaa


Broj poruka : 89
Datum upisa : 17.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 19, 2007 5:44 pm

Izbrisalaaaa hahah ,sve živo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.crvenamunja.com
Raspadsistema
Admin
Raspadsistema


Broj poruka : 105
Godina : 40
Location : En Bi Dzi
Datum upisa : 15.08.2007

Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 4:41 pm

Tema zaključana. Dosta smo citirali *piiip*, ako ste željni njegovih novijih bisera upućujem vas na temu PUSTIMO JOS MALO.
Nazad na vrh Ići dole
https://psecipark.forumsr.com
Sponsored content





Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najnovije vesti sa SOP-a   Najnovije vesti sa SOP-a - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najnovije vesti sa SOP-a
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Brbljaonica-
Skoči na: