Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Muzika za miliJone

Ići dole 
+3
wolfchica
Raspadsistema
skysthelimit
7 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 10:19 am

Koju muziku, zasto bas to slusate, koliko dugo to slusate, sta ste slusali pre nego sto ste slusali to sto sad slusate a koje je pre nego sto ce te slusati ono posle?... Nema veze, poenta je jasna... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Raspadsistema
Admin
Raspadsistema


Broj poruka : 105
Godina : 40
Location : En Bi Dzi
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 10:53 am

Toliko pitanja a nisi dao ni jedan odgovor lično... Koju muziku? Sada sam postao veoma izbirljiv, a samim tim se ne držim jednog žanra. Sve što može da me uhvati za dušu i prodrma ili pošalje u mirnije stratosfere. Zašto baš to? Zato što imam ukusa Very Happy Koliko dugo? Dugo. Šta sam slušao pre toga? Metal, koji volem i dalje, mada sam sad izbirljiviji.

Neki omiljeni izvođači:

-Dead Can Dance
-Qntal
-Block Out
-Bjesovi
-EKV

Uopšte ih nisam nabrojao sve, ne znam ni zašto sam počeo kad me mrzi... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://psecipark.forumsr.com
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 12:12 pm

Kod mene je u pitanju dosta sirok opseg zanrova. Srednja skola je protekla uz zvuke Slayer, Pantera, Canibal Corpse, Tankard, Primus, Metallica(rani radovi), naravno i pokojni Schuldiner je treskao kad god je stigao...
Od polaska na fax dobrocudni Sting je neocekivano istisnuo drage mu kolege i zaposeo tron koji drzi do danasnjeg dana. U zavisnosti od raspolozenja drustvo mu prave Mariza, Nat King Cole, Evanescence, Glenn Miller, Ella, Pantera( Anselmo ocigledno ima nesto protiv Stinga i ne moze da se pomiri sa sudbinom Very Happy )... Povremeno i klasika, profesionalna deformacija
Uglavno, nisam zanrovski opredeljen, zavisi od raspolozenja...
Nazad na vrh Ići dole
Raspadsistema
Admin
Raspadsistema


Broj poruka : 105
Godina : 40
Location : En Bi Dzi
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 1:25 pm

Sting je dobar ali ne dovoljno da držim više od tri četiri njegove stvari u plejeru... Schuldiner-u se klanjam i dan danas, ali nisam više u raspoloženju da slušam Death previše često. Sad uglavnom slušam stvari koje vuku na ambijentalnu muziku, a da bi mi prijao neki heavy zvuk za češće slušanje mora da bude veoma inventivno, na primer Tool (šteta što po meni imaju samo jedan dobar album). Block Out mi je definitivni favorit od domaćih bendova i ako nisi probao, probaj Twisted Evil Ako su ti previše depresivni nabavi spot za Nevremena (dobra je i sama muzika ali spot daje udarni prvi utisak), veoma inventivna industrial tvorevina.
A da, imaš negde mp3 da te čujemo kako duvaš u ono tvoje? Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://psecipark.forumsr.com
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 2:06 pm

Raspadsistema ::
Sting je dobar ali ne dovoljno da držim više od tri četiri njegove stvari u plejeru...
Nije ni on ono sto je nekad bio, pesme snimljene posle Brand New Day albuma sve redje stavljam u player


Raspadsistema ::
Schuldiner-u se klanjam i dan danas, ali nisam više u raspoloženju da slušam Death previše često.
Nije naivno slusati vise od 4,5 njegovih pesama u nizu



Raspadsistema ::
Ako su ti previše depresivni
Posle Cathedral i nema bas previse depresivnih bandova Very Happy


Raspadsistema ::
A da, imaš negde mp3 da te čujemo kako duvaš u ono tvoje? Wink
Nemam svojih snimaka osim na audio kasetama, snimanih diktafonom. Moram otici kod druga koji ima mini studio, pa da to malo procistimo i digitalizujemo
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:16 pm

"Setam tako Dunav Kej
Vidim jedan davez.
Ja ga pitam:
"Davez, davez?"
"Ma jok, plivam ledjno"
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:25 pm

Sta li nam ti slusas?
Nazad na vrh Ići dole
Raspadsistema
Admin
Raspadsistema


Broj poruka : 105
Godina : 40
Location : En Bi Dzi
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:26 pm

Neznanje je blagoslov...
Nazad na vrh Ići dole
https://psecipark.forumsr.com
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:27 pm

Mile Kitic? Sinan? Cool
Nazad na vrh Ići dole
Raspadsistema
Admin
Raspadsistema


Broj poruka : 105
Godina : 40
Location : En Bi Dzi
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:30 pm

Nije problem u tome šta sluša već šta sve ne sluša Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://psecipark.forumsr.com
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:32 pm

U svakom slucaju, potreban joj je neciji pozitivan uticaj Cool
Nazad na vrh Ići dole
Raspadsistema
Admin
Raspadsistema


Broj poruka : 105
Godina : 40
Location : En Bi Dzi
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:34 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

I da dodam, BWAHAHAHAHAHAHAHA!!!



Pa nek ti je sa srećom...
Nazad na vrh Ići dole
https://psecipark.forumsr.com
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 4:36 pm

Cccc, nisam rekao ciji... Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 5:09 pm

Nemate vi pooojma
To je uf.. Iz jedne od zbirki pesama za decu Razz
Hahahaha a sta slusam.. Ono sto niko ne slusa Razz
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 5:11 pm

Na pr.?
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 5:13 pm

Aha, mozda ti i kazem Sky Wink Zao mi je, ali misljenje cu zadrzati za sebe Razz
Rale samo probaj da zucnes hahah
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 5:21 pm

Raspad, deder zucni... Cool
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 9:33 am

sapni meni vucice.... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 9:37 am

Ja sam rekla Sky-u.. Odmah je poceo da me zeza.. krivousti
Tako da cu ipak zadrzati misljenje lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 10:20 am

U vucice, pa Sky je najgori od svih nas... reci i nama. Osim ako nisu narodnjaci, ne verujem da ce neko da te zeza.... lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 10:22 am

Heheh nisu narodnjaci, njih vecina slusa Wink Reeecimo da su balade.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 10:22 am

Sta je mojoj kolekciji.... Trenutno je na vrhu poslaganih CD-a noviji album Hladnog Piva mada ga jos nisam celog cula.....
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 10:23 am

Kakve balade? polako cemo.......
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 10:23 am

~Tia~ ::
Hladnog Piva

Ili popila Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitimePet Avg 17, 2007 10:24 am

lol! lol! lol! popila nego sta.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muzika za miliJone Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika za miliJone   Muzika za miliJone Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Muzika za miliJone
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Brbljaonica-
Skoči na: