Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 CICI

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
francesca




Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.08.2007

CICI Empty
PočaljiNaslov: CICI   CICI Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 3:30 am

Eto došao je i taj dan za moju najbolju prijateljicu No Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...jedan sasvim običan i oblačan dan, Cici je otišla malo vani se poigrati, a ja sam krenula u školu...ispratila me..i pogledala po zadnji puta onim preljepim smedjim okruglim okicama...da sam znala da je to bio zadnji put....nebi se odvajala od nje..ali je sudbina očito drukčije htjela..

U 7 ipol vratila sam se iz škole te sam na putu do doma vidjela kako moja Cici leži na stepenicama..onako beživotna.. Crying or Very sad Crying or Very sad

Sada plačem kao kišna godina dok ovo pišem suze padaju na tipkovnicu..nemogu si pomoći. Vezala mi je srce a onda otišla Crying or Very sad Crying or Very sad

Uzrok smrti nije udarac auta..ili je nešto pojela ili ju je netko otrova..jer ljudska zloba nema kraja.

Počivala u miru ljepoto moja rip
Nazad na vrh Ići dole
kokica

kokica


Broj poruka : 247
Godina : 45
Datum upisa : 15.08.2007

CICI Empty
PočaljiNaslov: Re: CICI   CICI Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 2:07 pm

a jooooj Sad Crying or Very sad baš mi je žao Crying or Very sad
pa možeš li da predpostaviš ko li je to uradio Question Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sky




Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.05.2009

CICI Empty
PočaljiNaslov: Re: CICI   CICI Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 2:13 pm

krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti krivousti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CICI Empty
PočaljiNaslov: Re: CICI   CICI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
CICI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Sve ostalo :: In Memoriam-
Skoči na: