Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 rubrika "pitajte veterinara"

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
kristijan

kristijan


Broj poruka : 30
Godina : 36
Datum upisa : 18.08.2007

rubrika "pitajte veterinara" Empty
PočaljiNaslov: rubrika "pitajte veterinara"   rubrika "pitajte veterinara" Icon_minitimePon Avg 20, 2007 12:22 pm

ajmo se potruditi i naci nekog recimo studenta veterine koji bi bio voljan povremeno doci na forum i odg na postavljena pitanja iz njegove struke.vjerujem da ima studenata po forumima samo treba malo svrljat
Nazad na vrh Ići dole
bubica55

bubica55


Broj poruka : 95
Datum upisa : 15.08.2007

rubrika "pitajte veterinara" Empty
PočaljiNaslov: Re: rubrika "pitajte veterinara"   rubrika "pitajte veterinara" Icon_minitimePon Avg 20, 2007 12:23 pm

jako dobra ideja kris !!!
Nazad na vrh Ići dole
ninaa

ninaa


Broj poruka : 89
Datum upisa : 17.08.2007

rubrika "pitajte veterinara" Empty
PočaljiNaslov: Re: rubrika "pitajte veterinara"   rubrika "pitajte veterinara" Icon_minitimePon Avg 20, 2007 3:41 pm

Odlično Kristijan,znam ja pomalo nešto,kao vet ali nije mi struka Very Happy na žalost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.crvenamunja.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

rubrika "pitajte veterinara" Empty
PočaljiNaslov: Re: rubrika "pitajte veterinara"   rubrika "pitajte veterinara" Icon_minitimePon Avg 20, 2007 4:24 pm

Odlicna ideja Kris Laughing Pogledacu na jednom forumu (samo da se setim kom), tamo vec ima "pitajte veterinara", pa ako bude voljan mogao bi da svraca i ovde
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





rubrika "pitajte veterinara" Empty
PočaljiNaslov: Re: rubrika "pitajte veterinara"   rubrika "pitajte veterinara" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
rubrika "pitajte veterinara"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Obavestenja i predlozi-
Skoči na: