Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
kristijan

kristijan


Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 18.08.2007

alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Icon_minitimePon Avg 20, 2007 12:07 am

uff,sto kazete na to?pa ja da obolim od te alergije ili astme ja bi se propucao!!!jel ima neko iskustava s time?kako izdrzavate?
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Icon_minitimePon Avg 20, 2007 12:09 am

Uzas, da poludish... Srecom, nemam tih problema i stvarno ne znam sta bi se desilo da ih dobijem... Ne smem ni razmisljati o tome
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Icon_minitimePon Avg 20, 2007 12:13 am

Sva sreca pa nemam ni ja alergiju, ali znam jedan slucaj - jedan klinac je imao alergiju na psecu dlaku, ali je drzao psa. Vremenom se i ta alergija izgubila Laughing Sad nema nikakvih problema sto se toga tice
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Brbljaonica-
Skoči na: