Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Parenje pasa

Ići dole 
+6
~Tia~
kristijan
Raspadsistema
ninaa
skysthelimit
wolfchica
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 6:02 pm

Mada ako zelite dobiti OFA u Americi pre parenja ne mozete pre 2-ge godine...
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 6:05 pm

Veliki broj odgajivaca prelazi na PennHip
Nazad na vrh Ići dole
~Tia~




Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 6:12 pm

Meni se pennhip vise svidja ali zar i oni ne kazu da se finalna mora tek sa 2 godine? Znam da se moze koristiti i za stence, ali mislila sam da se sa 2 godine psi racunaju kao odrasli i tek onda se dobija zvanicna ocena?
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

skysthelimit


Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 6:14 pm

Ne znam da li PennHip ima donje granice posle koje se moze racunati da je safe pariti
Nazad na vrh Ići dole
kristijan

kristijan


Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 18.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 9:04 pm

a kad smo vec kod toga,koliko dugo kuja nosi stence?
Nazad na vrh Ići dole
ninaa

ninaa


Broj poruka : 89
Datum upisa : 17.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePon Avg 20, 2007 9:29 pm

kristijan ::
a kad smo vec kod toga,koliko dugo kuja nosi stence?

62/65 dana skotnosti-2 mjeseca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.crvenamunja.com
niger lupus

niger lupus


Broj poruka : 86
Godina : 57
Location : BECEJ
Datum upisa : 22.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 6:53 pm

SAMO TI NIJE NIKO REKAO DA PRED STENJENJE KUJI TEMPERATURA OPADNE.E DA SE VRATIMO NA TO PARENJE AKO KUJA HOCE DA UJEDE,MUZJAKA TREBA JOJ STAVITI KORPU ILI NAMOTATI POVODNIK OKO USTA.CVRSTO DRZATI ISPOD USIJU GLAVU DA SE NE OTRGNE.SAD JE MOJ DZOKI IMAO TAKVU ZENKU ALFA DOMINANTNU ONA GA 2XUHVATILA ZA VRAT A ON JE SAMO GLEDA E KAD JE KRENULA TRECI PUT KAD JE UHVATIO ZA VRAT I OSINO O BETON U MOMENTU JE ZABORAVILA ZA NJENU ''ALFU''I STA DALJE TAKO JE STOJALA KAO UKOPANA.PARENJE USPELO!!!
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 28, 2007 7:50 pm

Hvala i tebi Niger Laughing
Dona nije dominantna tako da sa time ne bi trebalo biti problema
Nazad na vrh Ići dole
cocker




Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.09.2007

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: parenje...   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimePet Sep 21, 2007 5:02 pm

Vuki, parenje nije uvek tako jednostavno kao što se čini, jer u to vreme i psi, a i njihovi vlasnici imaju svoje "bubice".
Sve je to regulisano u Medjunarodnom uzgojnom pravilniku F.C.I. (17.03.1982), koji je zamenio Medjunarodni uzgojni pravilnik iz Monaka iz 1934. godine. trep
Nazad na vrh Ići dole
confused




Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.04.2009

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 5:04 pm

a ja sam moju zenku labradora vodila na parenje(ima 2 god i 4 meseca) i zvali smo i veterinara da vidimo koji dan da je vodimo i sve to...ali ona nije htela....a bila je celu noc kod muzjaka....isto tako je bilo i prosle godine....i sta ja sad da radim??al moze ona dobiti rak ukoliko se ne pari???? pale Sad
Nazad na vrh Ići dole
qwe




Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.08.2009

Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 29, 2009 1:05 am

mene interesuje koliko je puta dovoljno da muzjak skoci na kuju,jeli dovoljno jednom ili vise puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Parenje pasa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Parenje pasa   Parenje pasa - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Parenje pasa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Tajni zivot pasa
» Slicnosti vlasnika i pasa
» Izlozbe pasa u Hrvatskoj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Vise o psima :: Sve sto ste hteli da znate...-
Skoči na: