Pseci park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 07, 2007 2:08 pm

Ja sam po malo nezgodna, po malo luda, po malo "nestandardna" kujica Americkog stafordskog terijera. Bojica mi je black and tan ( ili ti po naski trikolor Smile )

evo nekih mojih novijih slikica: ( slike su uzas zivi slikane mobilnim u najglupljim mogucim pozama pa ih tako i gledajte Smile lol! lol! lol!


Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image193xj6.thPa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image192cd0.th

a ovde me ova moja budala slika i nikako nemogu da uradim nesto na planu pospesivanja rasta trave Smile Smile Smile

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image195ck6.th

a ovo smo kao u stavu a ja je sliko odozgo uzassss

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image197qr7.th

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image198ub6.th

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image201ad6.th

ajd i jednu vecu za one koji mrze da klikaju na gore postavljene thumbove :

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image199sn9

eto recite sad slobodno bez uztezanja sta mislite o ovoj sasavici ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 07, 2007 3:46 pm

Bez ustezanja - meni se svidja!
Meni se svidja svaki pas, a u standard nisam upucena skoro uopste lol! lol! lol!

Stvarno je neobicno videti trobojnog AST-a, ali to ne znaci da je ruzno Wink

Koliko je stara?
Nazad na vrh Ići dole
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 07, 2007 4:50 pm

sada 6 i pol meseca a slikice su sa 4 i po i 5 meseci ova zadnja je sa skoro 6 meseci... Ma bojica i nije tolko problem ako sve ostalo bude ok. Mada je ne treba potsticati u reprodukciji...

Hvala na komentarima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 07, 2007 4:58 pm

Hehe mesec i po dana je starija od moje Eme Laughing
Daj jos neke slicice Laughing
Sve ostalo je ok? Mislim - kao sto rekoh standard mi je slaba strana hahahah
Nazad na vrh Ići dole
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 07, 2007 5:57 pm

pa to su te novije : na www.astvlasotince.co.cc pa klikni na album ima tamo jos slikica ali su jod gore od ovih Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 07, 2007 6:00 pm

Hehehe nisam znala da se zove kao i moja mesanka Laughing Laughing
Preslatka je Laughing Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 4:36 am

Smile Pa lepo ime mada zamalo da se zove Lora ili Nina ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 21, 2007 2:30 am

znezne radosti:

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image212de8
Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image221gd9
Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image222sa6
Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Image225qj6
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimePet Dec 21, 2007 10:30 am

jee jee jee
Meni se bas svidja trobojni ast jee jee jee
Nazad na vrh Ići dole
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:43 pm

hehe razmisljam da li da je kastriram ... al ako ti se toliko dopada mozemo se dogovoriti. Mada i da je uparim najverovatnije necu dobiti trikolora opet Sad tako da ti nemogu obecati... Ali mogu stene ako zelis koje izaberes... ili od nje a moze i od LEA-e a ovih dana sam u potrazi za jos jednom zenkom a na leto muzjak Smile bice ludooo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 10:36 am

Woohoo ako me ne izbace iz kuce bice mi zadovoljstvo da imam trobojnog stafa Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 7:26 pm

Smile ako bude al kazem bas ledam ima par likova po usa gaje bas njih i gledam njihova legla retko se ponovi iako recimo taj jedan lik samo gaji tricolor pit bulove pari i zenke i muzjake trikolor i opet se retko dobije - ali eto ako bude dobijas Smile a ako ne mozes i "normalno"... mada sama boja nije mana iako to neki nece da priznaju vec je kao i jos neke boje ne treba ohrabrivati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 9:56 am

Laughing Meni nista nije mana Laughing
Sta cu kad sam nepopravljivi zaljubljenik u pse a ne u standarde Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dragan Ban




Broj poruka : 36
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 4:09 pm

naravno da je ljubav najbitnija svakako. Ali covek posle od 27god 20 + god zivota kao ja koji je uvek ima po par pasa raznih rasa a i mesanaca ma ni sam vise neznam sta je sve proslo kroz moje dvoriste i pored sebe, odlucis da kad de neko zajebe ( tj sam sebe zajebes ) a resis da krenes u to ozbiljnije onda svatis da ono sto imas pored sebe nije dobro i onda kao i ja krenes da trazis nesto sto blize onome sto zelis , eto u ovom slucaju je to standard tj licno moje tumacenje istoga. Daleko od toga da vise ne postoji ljubav jednostavno je preusmerena na neku drugu stranu...
svakako da ce mala sasavica ostati kod mene i dalje i pored toga sto cu uzeti novog psica
Nazad na vrh Ići dole
http://www.draganblagojevic.com
wolfchica

wolfchica


Broj poruka : 515
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 15.08.2007

Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 4:15 pm

Razumem ja sve to sto ti pricas Laughing
Ne okrivljujem ni tebe niti bilo koga, daleko od toga. Niti govorim da ne volite pse.
Samo govorim u svoje ime. Naravno da neke rase vise volim od ostalih i naravno da su mi lepsi neki predstavnici rasa od drugih, ali ipak mi se svidjaju takvi stafordi Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan   Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pa hajd i da se mi predstavimo :) Dona Amstaff Black and Tan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vucicina Dona

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Vas pas-
Skoči na: